Комунальне підприємство «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради

Історія закладу

 Комунальне підприємство «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради (в минулому Рівненська обласна стоматологічна поліклініка) була заснована 1 липня 1958 році.

 Першим головним лікарем  був Юрій Давидович Сумберг (керував закладом у 1958 – 1966 рр.). Фахівець вищої кваліфікаційної категорії, він виконував сміливі й оригінальні операції на щелепах, відкрив нові й удосконалив старі апарати для лікування щелеп.

 У 1966-1985 роках посаду головного лікаря обіймала позаштатний стоматолог області Тетяна Григорівна Холод. За професійні досягнення її нагороджено медаллю «За доблесный труд», знаком «Відмінник охорони здоров′я», орденом «Знак пошани», а у 1983 році отримала звання Заслуженого  лікаря України.

 У 1985-1998 роках головним лікарем Рівненської обласної стоматологічної поліклініки був Юрій Михайлович Поляков.

 У 1998 - 2017 роках очолював заклад Рівненську обласну стоматологічну поліклініку Олег Володимирович Жильчук.

 З 24 червня 2017  р. по теперішній час закладом керує Валентина Василівна Сухляк  - координатор групи експертів за напрямком «Стоматологія. Терапевтична стоматологія. Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія, Дитяча стоматологія. Ортодонтія».

 Від 27 липня 2018 року № 1012  Про реорганізацію комунального закладу «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради, вирішили реорганізувати комунальний заклад «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради  шляхом його перетворення в комунальне підприємство «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» Рівненської обласної ради.

 2 липня 2018 року нагороджена Почесною грамотою Рівненської Обласної Ради за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я на Рівненщині, високу професійну майстерність, сумлінну працю та з нагоди 60-річчя від дня заснування Рівненської обласної стоматологічної поліклініки.

 У 2019 році отримала Почесну відзнаку Громадської організації «Асоціації стоматологів України» з нагоди сторіччя Української наукової стоматологічної школи та за вагомий внесок у розвиток стоматології України.

 Серед основних напрямів діяльності поліклініки – надання висококваліфікованої стоматологічної лікувально-консультативної допомоги жителям області та міста у тому числі інвалідам та учасникам ООС (АТО) і ветеранів війни - добровольців; планово-консультативні виїзди в райони області для надання організаційно – методичної та практичної допомоги; підготовка лікарів – інтернів за напрямом «Стоматологія»; прийом та аналіз статистичних звітів стоматологічних закладів Рівненської області.

 Впроваджено надання стоматологічної допомоги дітям та підліткам, ортодонтична допомога.

 В закладі запроваджено: навчання лікарів, медичних працівників; тематичне удосконалення; семінари; конференції, стажування на робочому місці.